Vestavěné skříně a šatny na míru

Maximální využitelnost prostoru

Vestavěné skříně a vestavěné šatny jsou velmi žádaným produktem pro vysoké užitkové vlastnosti, životnost a maximální využitelnost úložného prostoru.

 

Vestavěné skříně na míru

Vestavěnou skříň lze doplnit o několik typů dveří a vždy je možné tyto dveře navrhnout a vyrobit tak, aby zakryly celý úložný prostor – od podlahy ke stropu a ode zdi ke zdiNejžádanější jsou posuvné dveře, které se posouvají do stran, a proto není třeba velkého prostoru před skříní. Toto řešení přivítáte u vestavěné skříně v ložnici, kde převážnou část prostoru spotřebuje postel.

Otočné dveře je vhodné použít do rohových částí vestavěných skříní a skládací dveře například pro botník umístěný ve vstupní chodbě.

1 dvířka = 3 typy otevírání

Samostatnou kategorií dveří jsou dvířka na panty, která lze navrhnout a vyrobit tak, aby se otevírala jak je potřeba – běžně do stran, ale i vzhůru (úložné prostory blízko stropu) anebo směrem dolů (barová dvířka). Navíc je zde nepřeberné množství materiálů, ze kterých lze dvířka vyrobit.

Chybí vaší domácnosti vestavěná šatna?

Pokud máme místnost, o které jsme se rozhodli, že bude trvale sloužit celá jako šatna, je možné tuto místnost celou zaplnit policemi, šatními tyčemi, zásuvkami a dalšími požadovanými komponenty a vybavením skříně. V tomto případě je naopak vhodné, ekonomické a na používání velmi příjemné, pokud zůstane bez dveří.

Zde budou sloužit vstupní dveře do místnosti jako dveře do velké skříně – vestavěné šatny. Je ale možné i vestavěnou šatnu dveřmi opatřit.

Šatnu na míru si rychle oblíbíte

Vždy se najde spousta oblečení, které často není snadné přehledně uložit – klasické skříně nejsou nafukovací a krabice na půdě či v garáži nejsou ideální. Vestavěná šatna na míru je elegantním a praktickým řešením – vše máte na jednom místě a jednoduše po ruce.

 

Cenová kalkulace a co je dobré vědět

Abych pro vás mohl připravit co nejpřesnější nabídku, napište mi o vaší představě co nejvíce. K předběžné cenové kalkulaci šatny či skříně do vašeho prostoru je nutné znát:

  • Bude-li skříň volně stojící anebo do výklenku (od zdi ke zdi a od podlahy ke stropu).
  • Šířka skříně
  • Výška skříně
  • Hloubka skříně
  • Alespoň přibližný popis podoby vestavby (police, šatní tyče, zásuvky).

Bez jakýchkoliv zábran mi pošlete poptávku, rád vám zpracuji 3D návrh i cenovou nabídku nezávazně a samozřejmě zdarma.

Prohlédněte si moji práci

1