Látkové rolety

Nestárnoucí klasika

Základní varianta látkového stínění je klasická látková roleta. Nejjednodušší typ látkové rolety sestává z hřídele, na němž je navinuta tkanina s těžítkem, hřídel je ovládán řetízkem, popřípadě šňůrou a vše je uchyceno v bočních držácích namontovaných na okně, zdi, stropě nebo jiném prostoru určeném k zastínění.

Látkové rolety měly málem namále

Látkové rolety se od doby svého vzniku až do současnosti neustále vyvíjí, jako ostatně vše kolem nás. Z původního pružinového ovládání se postupně přešlo na řetízek či elektromotor. Když už se zdálo, že je s látkovou roletou ámen, jedna generace rolety zavrhla a druhá, mladá, je objevila a zamilovala si je. Vznikly další nové typy rolet jako je roleta den a noc, roletožaluzie, římská roleta, všechny typy s kazetou anebo bez kazety, montované před okno anebo přímo na křídlo okna.

Vyberte si z široké nabídky látkových rolet

Nepřeberné množství materiálů tkanin, barev, dekorů a typů látek vám předvedu ve vzornících několika výrobců rolet, a to buď ve vzorkovně v Hořicích, nebo při osobní návštěvě přímo u vás. Nevolejte, nepište, zavřete oči a v duchu mě požádejte o návštěvu, v momentě jsem u vás s náručí plnou vzorníků :-)

Prohlédněte si moji práci

1