Bambusové rolety

Kouzlo přírodních materiálů

„Hele, já ti řeknu, příroda to je chrám.“, říká děda Homolka má pravdu pravdoucí - přírodní materiály jsou v interiéru nenahraditelné, atmosféra okouzlující a pocity nepopsatelné. Bambusová roleta je další ,,trhák“ stínění, který vám zaručí kouzlo domova s báječnou vůní přírody - to kouzlo domova, po kterém toužíte a které si zasloužíte.

Rolety z bambusu mají široké využití

Roleta z bambusových prutů vám zajistí mnohem víc než ,,jen“ zastínění oken, zkrocení slunečních paprsků a odmítnutí cizích pohledů. Bambusová roleta vám vytvoří Domov. Hodí se nejen na okna, ale vypadá také skvěle jako dekorační předěl místnosti. Využívají se také ke stínění pergol, zimních zahrad či lodžií.

Bambusové rolety a jejich typy

Bambusové rolety dělíme podle způsobu navíjení materiálu rolety.

  • ASHA – tkanina je rolována směrem nahoru do pravidelné role. Ovládání je zajištěno provázkem s brzdou, která zajistí roletu v požadované poloze.
  • FEBA – originální typ ovládání, tkanina se odspodu postupně skládá v pravidelných pruzích, čímž vzniká elegantní řasení. Ovládání je zajištěno provázkem s brzdou, která zajistí roletu v požadované poloze.
  • EDESA – roleta klasické konstrukce s řetízkovým ovládáním. Stínící materiál juta. Roletu lze nastavit do jakékoliv polohy.

Kdo nemá rád přírodu nemá rád sebe

Já mám rád přírodu, mám rád sebe i vás! Čekám na vaše dotazy a budu se vám věnovat, chcete-li.

Prohlédněte si moji práci

1