Nábytek na míru

Přesně dle vašich požadavků

Nábytek pro maximální využití úložného prostoru. Nábytek do dětského pokoje, do pracovny nebo do koupelny. Atypické psací stoly, pracovní skříňky, vestavěné skříně, a zásuvkové kontejnery, noční nebo konferenční stolky. Kancelářský nábytek, skříňku na WC anebo „pouze“ dvířka na zakrytí šachty se stoupačkami – vše dle zadání zákazníků, přesně do určeného prostoru, bez mezer a skulin pro pavouky a prach!

 

Výroba nábytku na míru do Hradce Králové i okolí

Výroba nábytku na míru má své nesporné výhody a nábytek ode mne dělá radost mým zákazníkům v Hradci Králové, Jičíně, Vrchlabí a dalších městech nejen v Královéhradeckém kraji. Prohlédněte si fotogalerii, kde najdete malou ochutnávku z mých referencí. Pokud máte rádi osobní kontakt, můžeme se sejít v mé vzorkovně v Hořicích. Naleznete mě tam každé pondělí od 10.00 do 16.30 hod.  Ostatní dny jsem u zákazníků, ale bez obav mi zavolejte a budete-li chtít, domluvíme si schůzku na vzorkovně kdykoliv jindy. 

Kvalitní materiály, profesionální zpracování a individuální přístup je zárukou dlouhé životnosti a bezchybné funkce veškerého nábytku.

Prohlédněte si moji práci

1