Stínění střešních oken

Léto v podkroví bez úmorného horka

Střešní okna jsou samostatnou kapitolou, kopírují sklon střechy a tedy velká část z nich je trvale nakloněna. Tomu se musí přizpůsobit i všechny druhy stínění. Stínící systémy určené na střešní okna jsou opatřeny bočními lištami, které stínící techniku bezpečně vedou ve všech pracovních polohách a zajišťují správnou funkci.

Rolety i žaluzie do střešních oken

Na každé střešní okno vám nabídnu hliníkové žaluzie, plisé žaluzie, látkové rolety, protisluneční clony i sítě proti hmyzu. Montuji stínění na střešní okna Velux, Roto, Fenestra, Dobroplast, Roto a dalších.

Jak prodloužit životnost střešních oken?

Střešní okna jsou mnohem více, než okna montovaná běžným způsobem, vystavena ,,zubu času“, dopadá na ně více slunečních paprsků a delší dobu i déšť, sníh a mráz. To jsou důvody k tomu, abychom střešním oknům věnovali více pozornosti a lépe o ně pečovali.

Stínění v létě

V letních měsících nás před vysokou teplotou v podkrovní místnosti ochrání venkovní látková markýza, která zadrží sluneční tepelné paprsky ještě před dopadem na sklo střešního okna. Tím nedojde k ohřevu skla a následně ani k ohřevu interiéru.

Ochrana v zimě

Před nepřízní počasí v zimních měsících střešní okno nejlépe ochrání venkovní hliníková roleta. Navíc v zimě snižuje tepelné ztráty a výborné tepelně-izolační vlastnosti oceníte i během léta, kdy nedovolí slunečním paprskům vkročit do vašeho domova.

Zatelegrafujte mi, osedlám koně a rád s vámi poklábosím, předvedu vzorky a prozradím všechny neduhy stínících doplňků ještě před vašim rozhodnutím zadat objednávku.

Prohlédněte si moji práci

1