Venkovní hliníkové rolety

Poradí si s teplem i slunečními paprsky

Venkovní hliníkové rolety jsou stínící systém, který chrání proti slunci, hluku a je i výborným tepelným izolantem. Venkovní roleta se skládá z boxu (kazety) kde je umístěn hřídel s navinutými lamelami (pancíř), lamely po stranách rolety směrují vodicí lišty, které jsou vsazeny do boxu rolety a fixovány na rám okna nebo na zeď podle typu montáže.

Technické provedení hliníkových rolet

Technické provedení je různorodé a na míru odpovídá požadavkům zákazníka. Venkovní hliníkovou roletu lze vyrobit s kazetou hranatou, půlkulatou anebo s boxem určeným pod omítku. Roleta se ovládá manuálně šňůrou anebo motoricky dálkovým ovladačem nebo tlačítkovým přepínačem na zeď.

Venkovní rolety na okna i garážová vrata

Všechny díly venkovní hliníkové rolety lze dodat v mnoha barevných odstínech, v několika dekorech imitace dřeva anebo je možné vše lakovat dle barevné vzorkovnice RAL.

Venkovní rolety se nejčastěji montují na vnější část oken. Lze je ovšem namontovat i pro zastínění pergol, venkovního posezení anebo je použít jako dveře či rolovací garážová vrata.

Dozvíte se klady i zápory

Navštívit mě můžete ve prodejně v Hořicích nebo za vámi rád přijedu i se všemi vzorníky a ukázkami materiálů přímo k vám. Nevychvaluji nabízené produkty do nebes, veškerá negativa co znám se dozvíte předem! Potřebuji a chci spokojeného zákazníka – mám se rád a miluji klidný spánek! Ozvěte se a uvidíte sami...

Prohlédněte si moji práci

1