Screenové rolety

Ideální protisluneční clona

Screenové rolety nebo také venkovní látkové rolety, rolety Sunstop, venkovní látkové markýzy... Pojmenování vícero, účel jediný - zastavit tepelné sluneční záření před dopadem na skleněnou výplň našeho okna, a tím snížit teplotu interiéru v letních parných dnech. Jedná se o variantu látkové rolety, která je vyrobena z materiálů určených do exteriéru a je montovaná vždy do prostoru mezi slunce a okno..

Venkovní screenové rolety odolají povětrnostním vlivům

Screen, tkanina screenové rolety je speciální materiál ze skelného vlákna potaženého PVC je určen výhradně do exteriéru. Tento moderní materiál se dodává v mnoha barevných variantách a díky způsobu výroby je stálobarevný, velmi odolný a s vysokou životností.

Několik způsobů ovládání

Ovládání screenových rolet je zajištěno několika způsoby dle přání nebo potřeb zákazníka. Klikou z interiéru nebo exteriéru, manuálně uchopením za spodní profil rolety a zajištěním do šroubovaných háků, šňůrou z místnosti, solárním pohonem anebo elektromotorem s dálkovým ovladačem.

Screenové rolety mají několik ,,zvláštních“ vlastností

  • Tkanina screen je průhledná, z místnosti je krásně vidět ven a naopak do místnosti cizí pohledy neproniknou. Ale pozor! To platí ve dne. V noci při rozsvícení vnitřního osvětlení se situace obrací, vidět je pouze dovnitř, ven nikoliv.
  • Tkanina screen propouští světlo - v místnosti se při zatažení rolety jen lehce sešeří.
  • Screenové rolety neplní funkci klasického stínění, je to ,,pouze“ protisluneční clona.

Netvrdím, že vás zachráním, ale rozhodně se o to pokusím! Volejte kdykoliv.

Prohlédněte si moji práci

1