Sítě proti hmyzu

Vyhrajte boj proti mouchám a komárům

Rámy sítí proti hmyzu se vyrábí z profilů z válcovaného nebo extrudovaného hliníku v barvách bílá, tmavě hnědá, antracit, zlatý dub a dalších 16 dekorů imitace dřeva. V případě potřeby je možné rámy nalakovat do jakéhokoliv odstínu RAL. Síťovina – poplastované sklolaminátové vlákno – je do rámu upevněna gumovým těsněním. Síťovina velmi dobře odolává změnám teploty i vlhkosti a vyznačuje se vysokou životností. V nabídce je několik typů síťovin - šedá, černá, transparentní, zesílená černá, zesílená tmavě šedá a oblíbená protipylová.

Dveřní i okenní sítě proti hmyzu

Nabídka sítí proti hmyzu je široká a lze je umístit téměř všude. Nejčastěji se jedná o okenní variantu a v případě balkonu či francouzských oken se využívá dveřní řešení. Abyste měli lepší představu, o co se jedná, pojďte se podívat na podrobnosti.

Okenní sítě proti hmyzu

Nejpoužívanější typ sítí proti hmyzu je do okenního rámu okna. Fixuje se otočnými háčky, bez nářadí a bez vrtání. Výjimkou je síť s rámem z odsazeného profilu – používá se tam, kde je okno ve spodní části osazeno okapničkou, která by při zavření okna síťovinu protrhla.

Dveřní síť pevná

Nejdostupnější otevírací dveřní síť v základní verzi obsahuje středovou příčku, panty šroubované na rám dveří, magnet a madlo vnitřní i venkovní. Tuto dveřní síť je možné doplnit o okopový plech, samouzavírací panty a nebo průlezy pro kočku či pro psa.

Dveřní síť rolovací

Síťovina dveřní rolovací sítě je navinuta na hřídeli, který je umístěn v kazetě. Na konci je síťovina ukotvena v pojezdovém profilu s magnetickou lištou. Síťovina s pojezdovou lištou pracuje ve vodících lištách. Rolovací síť lze namontovat s kazetou svisle (ovládá se do boku) – například pro balkónové dveře, anebo s kazetou umístěnou vodorovně (roluje se shora dolů) lze použít na obyčejná i střešní okna.

Dveřní síť posuvná

Dveřní síť posuvná - je pevné dveřní síťové křídlo vsazené mezi dvě kolejnice a posouvající se do boku. Pro odsunutí křídla z prostoru dveří je zapotřebí dostatek místa, nelze použít na klasická balkónová sdružení okno/dveře. I u tohoto typu lze použít průlez pro kočku nebo pro psa.

Plisé síť

Nejpříjemnějším typem dveřní sítě ve všech směrech (snad kromě ceny :-)) je plisé síť. Veškerá plisovaná síťovina se při plném otevření dveří zcela uschová do nosného profilu a je tak chráněna před nepřízní počasí. Nemusíte se bát, že vám v zimním období síťovinu zničí sníh a mráz.

Dáte přednost chemii nebo sítím proti hmyzu?

S našimi sítěmi nedáte hmyzu mat tak, jak píší konkurenční firmy, ale se sítěmi ode mě, a teď nepotěším všechny ,,hmyzovrahy“, dáte hmyzu pouze šach. Při každém otevření sítě, bohužel, dáváte hmyzu další šanci. Na druhou stranu síť je mechanickou ochranou, a tak nemusíte používat žádné chemické koktejly v podobě sprejů a odpařovačů.

Pomohu vám v boji proti komářím štípancům a i bzučícím mouchám. Ozvěte se mi a připravím vše potřebné.

Prohlédněte si moji práci

1